Vítejte na stránkách věnovaných opraveným varhanám farního kostela Nejsvětější TrojiceSezemicích.

Koncert na Slavnost Všech svatých

V sobotu 1. listopadu v 18 hodin se uskutečnil koncert, na němž vystoupil přední český varhaník Pavel Svoboda [Wikipedia]. Vybrané vstupné bude věnováno na doplacení třetí etapy opravy varhan, všem dárcům Pán Bůh zaplať. Ke stažení je program koncertu a plakát. Koncert se uskutečnil díky podpoře města Sezemice a následujících firem (abecedně): AZ - SEKAČKY, Hudební servis.cz, CHEMagazín, Plast partner, Lékárna Rosa Canina (dodatečně, proto není uvedena v programu a na plakátu), Východočeská tiskárna, VETERINA SEZEMICE. Květiny dodalo sezemické květinářství paní Věry Štěrbové.

2014-11-02 Koncert se již uskutečnil.

2014-10-23 Upraveny program koncertu a informace o plakátu.

2014-10-02 Přidáni sponzoři koncertu na Slavnost Všech svatých.

2014-09-14 Přidána informace o koncertu na Slavnost Všech svatých.

2014-09-07 Varhany jsou skoro opraveny. Zbývá dovyfilcovat pedálovou trakturu, odhadovaná potřebná částka je 10 000 Kč. Rozbíhají se jednání o koncertu, na němž zazní varhany v celé své nové kráse. Fotografie budou přidány příští týden.